Mediji

UNIQA Osiguranje ponosni prijatelj najveće poslovno-tehnološke konferencije u BiH

UNIQA Osiguranje BiH ponosni je prijatelj najveće poslovno-tehnološke konferencije u Bosni i Hercegovini - Microsoft NetWork 8, koja se održava u Neumu pod sloganom „Make it cLoud“ od 18. do 20. aprila 2018. godine. Ovogodišnja konferencija obara sve dosadašnje rekorde, jer je okupila više od 1.000 učesnika iz poslovnog svijeta i IT sektora, medija, te stručnjake iz oblasti marketinga i PR-a.

Neum 2018

Učesnicima konferencije u naredna tri dana ponuđena su predavanja iz više tematskih cjelina, među kojima su predavanja vezana za poslovnu digitalnu transformaciju, razvoj aplikativnih rješenja, infrastrukturu i sigurnost, migraciju aplikativnih rješenja i infrastrukture u cloud, edukacijska rješenja i studije slučaja, za koje se očekuje da će privući najveću pažnju prisutnih.

Neum 2018

Najavljeno je čak 87 predavača, a neka od značajnih imena ovogodišnje konferencije su Armin Talić (Bit Alijansa), Benjamin Talić (App Impact Sarajevo), Can Bilgin (Authority Partners), Damir Dizdarević (Logosoft), Damir Smajić (Philips), Dženad Čustović (Mistral Technologies), Edin Brodlić (NSoft Mostar), Enis Šahinović (Microsoft), Gabrijela Vratarić (CITUS), Haris Hot (Apoteke Sarajevo), Igor Puhalo (HT Mostar), Iva Gospodnetić (Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva), Jasmin Azemović (Fakultet informacijskih tehnologija), Kadir Şener (Microsoft), Luka Gospodnetić (PKE Sistemi), Magnus Martensson (Loftysoft), Marko Lohert (Ekobit), Matjaž Dernovšek (Lenovo), Nenad Trajkovski (NT Consulting), Omar Krivošija (Microsoft), Paula Januszkiewicz (CQURE), Radmila Kecman (Prointer Banja Luka), Robi Vončina (Kompas Xnet), Srđan Novaković (Addiko bank), Teodora Aćimović (Comtrade), Tvrtko Ljubić (EPSON), Vladimir Vulić (Digitalizuj.me) i Zoran Memić (BH Telecom). Svim predavačima i učesnicima konferencije želimo sretan boravak u Neumu i ugodan rad! Vaša UNIQA!